aplikace.maxipes.cz

APLIKACE

Zde jsou ke stažení aplikace, které jsou ale přístupné pouze přes tablety GOGEN MAXPAD, kde dojde k přihlášení pomocí přihlašovací obrazovky.

Pro úspěšnou instalaci aplikací postupujte podle tohoto návodu.

Tísňomat

Animovaná aplikace pro praktický nácvik volání na tísňové linky. Vhodná nejen pro žáky základních škol, ale i pro ostatní členy rodiny. Vyberete si krizovou situaci a pozorně si všímejte detailů v animacích. Uvidíte 20 různých příhod, které vás mohou v běžném životě snadno potkat. Buďte na tyto situace připraveni. (48 Mb)

    Jdu do školy! 

Aplikace nejen pro všechny předškoláky, ale také i pro děti v prvních třídách základních škol. Na vývoji se podíleli dětští psychologové a pedagogové. Děti si zde procvičí své motorické schopnosti, zrakové a sluchové vnímání a navíc se skvěle pobaví ve společnosti myšáka Adama. (47 Mb)

NOVĚ: Přidáno gramofonové pexeso pro procvičení sluchového vnímání malých předškoláků.

image/jpeg image/jpeg

Výukové kartičky

Obsahuj více než 500 výukových kartiček, rozdělených do 29 tematických celků pomáhají dětem formou her pojmenovávat vše, s čím se setkávají ve svém okolí. Pojmy byly pečlivě vybrány pod dohledem učitelů základních škol. Obrázky jsou krásné fotografie v kvalitním rozlišení a vše doprovází příjemný ženský hlas. (40 Mb)

image/jpeg image/jpeg

Abeceda pro děti

Hry s písmenky jsou určeny pro děti ve věku 4-7 let. Aplikace obsahuje 9 her, která pomáhají dětem v učení velkých a malých písmenek. A to od samostatných písmenek až po celá slova, ať už je písmenko obsaženo na začátku, na konci nebo uvnitř slova. (25 Mb)


 image/jpeg

Anglická slovíčka

Aplikace obsahuje přes 500 slovíček, rozdělených do 29 tematických celků, které pomáhají dětem v pojmenování všeho běžného z denního života v angličtině. Každý výraz je namluven rodilým mluvčím v češtině i angličtině a během výuky se zobrazuje anglický text. Celá aplikace se ovládá pomocí obrázků, takže děti ani nemusejí umět číst. (40 Mb)

image/jpeg image/jpeg

Čísla a matematika pro děti

Aplikace obsahuje výukové hry rozdělené do 9 tematických celků, které pomáhají dětem při prvním objevování základů matematiky. Vhodné pro děti ve věku 3-7 let, které se tady naučí poznávat čísla a vztahu mezi nimi. (12 Mb)image/jpeg image/jpeg

Nauč se dopravní značky

Učení dopravních značek zábavnou formou. Program je cílen na děti, ale prověří každého, kdo se potřebuje naučit všechny dopravní značky. Celkem je 360 dopravních značek. Všechny názvy namluveny v češtině, takže při učení nemusíte nic číst. Vše rozděleno do 20 lekcí. (20 Mb)


 image/jpeg

Logopedie

Aplikace obsahuje různá cvičení, která jsou určena dětem, jež bojují na logopedii s vadou výslovnosti (dyslálií). Slouží k procvičování hlásky: K, Ch, V, F, L, Ť, Ď, Ň, Č, Š, Ž, C, S, Z, R, Ř a spojení hlásek CSZ a ČŠŽ v jednom slově. (24 Mb)image/jpeg image/jpeg

Hravé písničky

Tato aplikace by ráda povzbudila hudební cítění u nejmenších dětí. Zábavnou formou zde nabízí deset lidových písniček, při jejichž přehrávání mohou děti volit zpěváky, vyťukávat rytmus s vyhodnocením jejich úspěšnosti. Taktéž je možné zobrazit notový zápis a s aplikací trénovat i při hře na hudební nástroj. (19 Mb)

image/jpeg image/jpeg

Dopravní výchova pro děti

Postavičky Zebra a Čára s hlasy sourozenců Gondíkových Vás provedou 12 moduly, ve kterých se dozvíte vše o přecházení silnice, chování v autě, viditelnosti v provozu, jízdě na kole, dopravních značkách, cestování vlakem, rizikách na železnici a mnohem více. Malý záchranář Aplikace seznámí děti s přírodou, riziky, které na ně číhají v dopravě, venku anebo i doma. Čeká zde na děti spousta zábavy v podobě puzzle, pexes, srovnávaček, tipovaček, hádanek a mnoho dalších. Všemi úkoly tě provede náš maskot – Pan Kroužek – kterému svůj hlas propůjčil herec Martin Dejdar. (45 Mb)

image/jpeg image/jpeg

Malý záchranář

Aplikace seznámí děti s přírodou, riziky, které na ně číhají v dopravě, venku anebo i doma. Čeká zde na děti spousta zábavy v podobě puzzle, pexes, srovnávaček, tipovaček, hádanek a mnoho dalších. Všemi úkoly tě provede náš maskot – Pan Kroužek – kterému svůj hlas propůjčil herec Martin Dejdar.
(60 Mb)

image/jpeg image/jpeg

Animovaná první pomoc

Aplikace seznamuje zábavnou formou s mimořádnými situacemi, které mohou v životě nastat a učí děti jak v takových případech reagovat a jak se zachovat.
(185 Mb)
image/jpeg image/jpeg

Vyberte si:

© 2014 ETA a. s. | Zelený pruh 95/97, 147 00 Praha 4 - Braník | Spravovat obsah